Skladové stroje

Zde může být nabízena (ZDARMA) Vaše starší hydraulická ruka !

  • zašlete nám několik fotografií Vaší hydraulické ruky a stručný popis na e-mail: info@hydraulickaruka.cz a my zde Váš inzerát zdarma umístíme !!!

Bazarová hydraulická ruka

Kvalitní hydraulická ruka není vždy právě levnou záležitostí, vyplatí se proto popřemýšlet i o nákupu z bazaru. Sice věnujete více úsilí vyhledávání vhodné nabídky a při nákupu budete muset být obezřetní, nicméně uspoříte nemalou částku. S nákupem může pomoci zejména spolehlivý a poctivý bazar jako je ten náš, kde máte ze zákona půlroční záruku funkčnosti. Na rozdíl od nákupu na inzerát je nákup přes bazar přece jen mnohem bezpečnější.

Nakupujte u spolehlivých prodejců

Před nákupem věnujte pozornost také tomu, od koho kupujete. Ze zákona sice máte půl roku záruku na funkčnost, ale při nákupu bez dokladu na inzerát, který jste viděli například v novinách, ji budete těžko uplatňovat. Zavedený profesionální bazar má obvykle zkušené zaměstnance a nabízené zboží si předem prověří, případně dokáže poškozené výrobky zrepasovat či opravit. Výhodou zpravidla bývá i výběr z více různých kusů na jednom místě, takže nemusíte ztrácet čas objížděním okolních obcí a prohlížením několika nabídek.

Nákup hydraulické ruky v bazaru

Při nákupu si vyhlédnutou hydraulickou ruku dobře prohlédněte a v maximální míře zkontrolujte stav a funkčnost. Pokud se vám stav úplně nelíbí, raději nekupujte nebo si nechte čas na rozmyšlenou a prohlédněte si další nabídky. Solidní prodejce určitě nemá problém sepsat při prodeji předávací protokol a případně zdokumentovat stav, aby nedošlo k pozdějším sporům. Věnujte pozornost pohyblivým částem, čepům, pístům a hydraulice, pokud má hydraulická ruka vlastní agregát, vyzkoušejte jej. Určitě také nezapomeňte zkontrolovat stav nosných částí, zdali nebyly při předchozí manipulaci poškozeny, nemají trhliny a nejsou prorezlé či jinak narušené. Ověřte si také případné atesty a certifikáty k nabízené hydraulické ruce, zejména u větších modelů určených pro těžší práce.

Po nákupu

Zakoupenou hydraulickou ruku důkladně zkontrolujte a vyměňte případné poškozené části. Může se jednat o různé drobné díly, hydraulické hadice ve špatném stavu a podobně. Vyměňte olej a vše vyčistěte a namažte, případně natřete odřené části. Pokud sami nejste znalci, raději svěřte montáž a zapojení odborníkům. Hydraulická ruka je poměrně silné zařízení a zejména větší modely mohou zvedat až několik tun. Případné havárie kvůli nevhodné údržbě nebo montáži skončí v lepším případě újmou na majetku, ale může dojít i k vážným poraněním. Raději proto nakupujte u spolehlivého prodejce a zakoupenou hydraulickou ruku před uvedením do praxe raději svěřte odbornému servisu.

 

Naše stránky  také nabízejí možnost vložení bazarového inzerátu Vaší hydraulické ruky zdarma. Nabídka bude umístěna ve speciální sekci u nás na webu. Chcete prodat starší hydraulickou ruku? Kontaktujte nás prosím anebo nám přímo na e-mail info@hydraulickaruka.cz zašlete několik fotografií Vaší hydraulické ruky a její krátký popis.

Skladové stroje

Vyvážečka dřeva FARMA T14

Vyvážečka FARMA CT 8,5 – 14 4WD G2 (skladový kus)

Maximální zatížení náprav 14 000 kg
Ložná plocha 2,8 m²
Světlá výška 665 mm
Cena bez DPH 1 169 000,-

Vyvážečka FARMA CT 6,3 – 9 (skladový kus)

Maximální zatížení náprav 9 000 kg
Ložná plocha 2,1 m²
Ložná délka 3,53 m
Cena bez DPH 563 900,-
Vyvážecí přívěs Farma

Vyvážečka FARMA CT 5,3 – 8 (skladový kus)

Maximální zatížení náprav 8 000 kg
Ložná plocha 1,95 m²
Ložná délka 3,56 m
Cena bez DPH 508 100,-
Vyvážecí vlek Farma CT 4,2-6

Vyvážečka FARMA CT 4,2 – 6 (skladový kus)

Maximální zatížení náprav 6 000 kg
Ložná plocha 1,4 m²
Ložná délka 2,82 m
Cena bez DPH 318 600,-