Novinka – FARMA X-CEL

Představujeme Vám novou sérii hydraulických ruk FARMA, která nese název X-CEL. Zcela nová řada hydraulických ruk vyvinutá společností Farma pro opravdu náročné podmínky, vyrobená z vysokopevnostní oceli.

Efektivní, přesné a bezpečné hydraulické ruky s přesazeným výsuvem a krátkým hlavním sloupem pro ideální těžiště. Hydraulické hadice a válce jsou dobře chráněny a všechny součásti jsou snadno přístupné pro pravidelnou údržbu a servis.

FARMA X-CEL Cenově dostupné profesionální hydraulické ruky!

FARMA X-CEL C8.0

C 8,0 X-CEL
První rukou, která byla uvedena na trh v řadě X-CEL, je ruka Farma C8.0, která je zároveň i nejsilnější hydraulickou rukou od značky FARMA. Ruka je vybavena výkonným otočným uložením s kroutícím momentem 24 kNm. Díky své optimalizované geometrii pohybu a kompaktnímu designu se FARMA X-CEL 8.0 hodí velmi dobře pro použití na vyvážecím vleku, a to konkrétně na čtrnáctitunovém vleku T14 nebo sedmnáctitunovém vleku T17.

FARMA X-CEL C10.2

hydraulická ruka C 10,2 X-CEL
Druhou rukou, která se nachází v řadě X-CEL, je ruka Farma C10.2. Ruka je vybavena výkonným otočným uložením s kroutícím momentem 24 kNm a její dosah činí až 10,2 m. Ruka FARMA X-CEL 10.2 se rovněž velmi dobře pro použití na vyvážecím vleku, a to konkrétně na sedmnáctitunovém T17.

FARMA X-CEL C5.0

Další rukou, která se nachází v řadě X-CEL, je ruka Farma C5.0. Tato hydraulická ruka je kompaktním, ale přesto výkonným jeřábem v řadě středně velkých ruk Farma. Ruka má dosah 5 m a je vybavena dlouhým výsuvem. Zcela nový systém výsuvu spolu se skrytými hadicemi a skvělou pracovní geometrií výložníku vám zaručí vynikající výkonost hyraulické ruky. Zdvihací válec je dobře chráněn. Tato hydraulická ruka je dodávána s výkonným otočným uložením s kroutícím momentem 10 kNm. Hlavní konstrukce a prvky jsou vyrobeny z vysokopevnostní oceli, aby uživateli poskytovaly nejlepší poměr pevnosti k hmotnosti, což umožňuje vyšší užitečné zatížení. Ruka je ve složené poloze kompaktní, tudíž je využitelná i při práci ve stísněných prostorech/městském prostředí, na menších vyvážecích vlecích, kompaktních traktorech a linkách na zpracování dřeva. Díky středně velkému 3-bodovému rámu je ruka kompatibilní se spoustou různých vyvážecích vleků. Z řady FARMA je to s vleky T7 a T8.

Nová generace vleků a ještě něco navíc!

NOVINKA – FARMA aktualizuje svůj barevný profil

„Pryč se starým, sem s novým.“

FARMA je na trhu známá jako zelená volba a celých 30 let ta stará známá zelená barva skutečně sloužila dobře, ale byl čas jít dál. A tak v souvislosti s 30. výročím využila firma příležitosti aktualizovat a ozvláštnit jejich kvalitní vyvážečky dřeva o nové olivově zelené stylové barevné schéma, které v červnu poprvé představila na Elmia Wood. Během podzimu také drapáky projdou změnou barvy a budou dodávány v oranžové nebo šedé barvě.

Vyvážejte nejenom efektivně, ale i stylově!

FARMA přináší nové stylové barvy

Pohony kol pro všechny!

V současnosti je FARMA jednou z nejvíce rozšířených značek na trhu a to nejen ve Švédsku, ale také v Evropě a na celém světě. Promyšlená technická řešení, vysoká kvalita a perfektní jízdní vlastnosti, to jsou důvody, proč se FARMA stala jasnou volbou pro mnoho firem a majitelů lesa. Postupem času se nabídka rozrůstá a nyní nabízíme vleky o nosnosti 6–17 tun, pro které nabízíme pohon kol jako volitelné příslušenství. Umíme dodat pohon jak ve variantě s tzv. vloženým kolečkem s hydromotory Parker – „Robsonovy válce“, tak i hydromotorem Black Bruin v náboji kola, výběr je na Vás.

Pohon pomocí integrovaných hydromotorů v kolech

Typ pohonu Motory black Bruin v náboji kola
Počet poháněných kol 2 nebo 4 kola
Rychlost 4-7 km/h

Pohon kol trakčními válci

Typ pohonu Vloženým kolečkem
Počet poháněných kol 4 kola
Rychlost 2-3 km/h

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo poptávku, nebo byste rádi od nás dostali cenovou nabídku na některý z vleků nové generace FARMA, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře níže, e-mailu: info@jpjforest.com nebo na tel.: +420 773 202 321 nebo se u nás zastavte!

JPJ Forest s.r.o. Stará Paka – Ústí 78, 507 91, okres Jičín, Královéhradecký kraj, Česká Republika

Předvedení strojů: Po – Pá, 7:00 – 11:30 a 12:30 – 16:00