Novinka v nabídce vyvážecích vleků – FARMA T17

FARMA T17
  • Modulární systém klanic umožňuje vozit výřezy v hráních 2×2,5 a 2×3 m
  • Dvojitý žebřinový rám
  • Bohatá nabídka volitelného příslušenství
  • Nízká hmotnost vleku maximalizuje jeho nosnost
  • 3 páry klanic v základní výbavě
  • Hydraulické ruky od typu velikosti C7.0 a výše

Pokud potřebujete vyvážet rychle a efektivně velké objemy dříví, tak je vyvážecí vlek FARMA T17 určen přesně pro Vás. Extrémně dobrou terénní dostupnost zajišťuje nevídaná světlá výška (630 mm) a nízký měrný tlak pneumatik na půdu. Ložná délka je 5 400 mm a ložná plocha úctyhodných 3.3 m2. Navzdory své velikosti je FARMA T17 překvapivě obratný vlek a to zejména díky šikovně umístěné hydraulicky natáčecí oji, což poskytuje „lomení“ vleku při natáčení v tom nejvhodnějším místě. Díky modulárnímu systému klanic můžete na vleku T17 vozit sortimenty nejrůznějšího druhu a délek a v několika hráních za sebou. Ve standardní výbavě je vlek dodáván s běžnými ohýbanými klanicemi, které se používají na běžných vyvážecích vlecích a dodat jej umíme i s „profi“ variantou klanic používaných na vyvážecích traktorech (běžné vyvážečky s vlastním hnacím ústrojím).

vyvážečka FARMA T17

Obutí si můžete vybrat z několika variant až po velikost 710/40 na disku 22,5 (výška kola cca 114 cm). Vybrat si můžete z velkého množství příslušenství, typů ovládání a typů pohonu hydraulického systému.  Nabízíme také několik druhů pohonu kol. Vyvážečku můžeme dodat bez pohonu kol, s pohonem kol tzv. vloženým kolečkem s hydromotory Parker – „Robsonovy válce“ nebo špičkovým pohonem kol 2WD nebo 4WD hydromotory Black Bruin. Vy vyberete, my dodáme!

Vyvážecí vlek Farma T17

vyvážečka dřeva FARMA

Vyvážečka dřeva Farma s nosností 17 t

Vyvážečka dřeva Farma T17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo poptávku, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře níže, e-mailu: info@vyvazecky-farma.cz nebo na tel.: +420 773 202 321