Proč právě FARMA?

1) Farma = nejširší sortiment na trhu

2) Nabízíme velice kvalitní a zároveň cenově dostupné příslušenství pro Vaše hydraulické jeřáby. V naší nabídce naleznete lesnické drapáky, půdní lopaty, vkládací lžíce, drapáky pro sběr klestu a v neposlední řadě štípací hlavici Farma BC 18. Bezkonkurenční kvalita za nepřekonatelnou cenu.

3) Hydraulické jeřáby lze vybavit adaptérem pro připojení do 3 – bodového závěsu a velice jednoduše použít v kombinaci přímo s traktorem.

 

4) Zákazníkům, kterým nestačí prodloužení ložné plochy vyvážecího vleku či prodloužení klanic nabízíme klanice, které ložnou plochu vyvážecího vleku rozšíří a tím zvýší objem vyvážené hmoty na jednu nakládku. Tyto klanice jsou nejvhodnější pro vyvážení klestu.

5) V závislosti na zatížení nápravy vyvážecího vleku nabízíme vleky s nosností od 6 tun až po plně profesionální „vyvážečky za traktor“ s nosností 16 tun.

6) Hydraulické jeřáby Farma jsou k dostání v modelech s dosahem výložníku od 3,8 až po 8,5 metru.

7) Konfigurace dle Vaší specifikace, sestaveno přímo pro Vaše účely.

8) Ložná plocha vyvážecích vleků Farma může být velice jednoduše prodloužena. Nabízíme kompletní sortiment příslušenství pro vleky Farma jako je extra pár klanic, prodloužení klanic, brzdy, světla, atd., a to vše od nejmenších vleků až po vyvážecí vlek Farma T 16 4WD G2, který je navíc vybaven hydraulicky polohovatelným podvozkem.

9) V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat: JPJ Forest, s.r.o., Horní Nová Ves 45, 507 81, Lázně Bělohrad, ČR, tel.:  +420 773 984 518, e-mail: info@vyvazecky-farma.cz, www.vyvazecky-farma.cz

KONTAKTOVAT IHNED